ACCENTURE

Accenture to globalna firma świadcząca profesjonalne usługi z wiodącymi możliwościami w zakresie technologii cyfrowej, chmury i bezpieczeństwa. Łącząc niezrównane doświadczenie i specjalistyczne umiejętności w ponad 40 branżach, oferujemy usługi strategiczne i konsultingowe, interaktywne, technologiczne i operacyjne — wszystkie obsługiwane przez największą na świecie sieć centrów zaawansowanych technologii i inteligentnych operacji. Nasi ludzie każdego dnia spełniają obietnicę technologii i ludzkiej pomysłowości, obsługując klientów w ponad 120 krajach. Wykorzystujemy moc zmian, aby tworzyć wartość i wspólny sukces dla naszych klientów, ludzi, akcjonariuszy, partnerów i społeczności.

674K

pracowników Accenture na całym świecie

7K

klientów obsłużonych w ponad 120 krajach

8200

patentów i rozwiązań oczekujących na opatentowanie na całym świecie

200

miast, w których Accenture ma biura i prowadzi działania, w 50 krajach

185

partnerów biznesowych

 

 

“Jest coś, co łączy pracowników Accenture na całym świecie. Bardzo poważnie traktujemy naszą pracę i to jak przekłada się na sytuację biznesową naszych klientów oraz społeczeństwo. Podchodzimy do tego bardzo osobiście”.

– Julie Sweet, Chair & CEO

 

 

Pamiętaj, że w Twojej karierze liczy się zarówno to, co chcesz robić, jak i to kim chcesz się stać. Chodzi o integrację umiejętności, ciekawości i pozostanie w tym całym procesie sobą.

W Accenture połączenie Twoich pomysłów oraz najnowszych technologii ma szansę zaowocować fascynującymi rozwiązaniami.

Stwórzmy coś razem.

Skotaktuj się z nami

Rejestracje
Nie wybrano formularza rejestracji.
(Kliknij gwiazdkę na karcie formularza, aby wybrać)
Zaloguj się, aby wyświetlić tę stronę.
Zaloguj się, aby wyświetlić tę stronę.
Zaloguj się, aby wyświetlić tę stronę.