EY GDS

EY jest światowym liderem rynku usług profesjonalnych obejmujących usługi audytorskie, doradztwo podatkowe, doradztwo biznesowe i strategia i transakcje. Na całym świecie EY ma ponad 700 biur w 150 krajach, w których pracuje ponad 270 tys. specjalistów. EY GDS Poland zdaje sobie sprawę z wagi cyberbezpieczeństwa we współczesnym świecie. Znane są przypadki dużych międzynarodowych firm, które zaatakowane przez hakerów utraciły dane. Nie tylko straciły miliony dolarów, ale także stanęły w obliczu zerwania zaufania klientów, interesariuszy i rynku. Według EY organizacje muszą w coraz większym stopniu polegać na nowych i przełomowych technologiach, aby móc się rozwijać. Każdy członek zespołu odgrywa ważną rolę w cyberbezpieczeństwie całej organizacji. Zwłaszcza teraz, kiedy duża część naszej codziennej pracy przenosi się do internetu.

W EY naszym celem jest budowanie lepiej funkcjonującego świata. Nasza wiedza i wysokiej jakości usługi przyczyniają się do budowania zaufania do rynków kapitałowych i gospodarek na całym świecie. Wspieramy rozwój liderów dzięki, którym dotrzymujemy obietnicy, którą niesie nasza marka. Działając w ten sposób, pomagamy naszym klientom, pracownikom, przedsiębiorcom oraz lokalnym społecznościom w wykorzystaniu pełnego potencjału i dostrzeganiu nowych możliwości rozwoju.

Poprzez nasze cztery zintegrowane linie biznesowe – audyt, doradztwo biznesowe, podatkowe i transakcyjne – oraz naszą dogłębną wiedzę branżową, pomagamy naszym klientom w wykorzystaniu możliwości rynkowych oraz ocenie ryzyka i zarządzaniu nim w celu zapewnienia odpowiedzialnego rozwoju. Nasze multidyscyplinarne zespoły pomagają klientom spełniać wymogi regulacyjne, informować inwestorów i zaspokajać potrzeby interesariuszy.

Skotaktuj się z nami

Rejestracje
Nie wybrano formularza rejestracji.
(Kliknij gwiazdkę na karcie formularza, aby wybrać)
Zaloguj się, aby wyświetlić tę stronę.
Zaloguj się, aby wyświetlić tę stronę.
Zaloguj się, aby wyświetlić tę stronę.