POZNAJ NASZĄ SPOŁECZNOŚĆ…

Kobiety pracujące w branży cybersecurity i bezpieczeństwa informacji stanowią zaledwie 24% specjalistów. Z roku na rok kobiet w cyberbezpieczeństwie przybywa, zakładają startupy lub skutecznie walczą o menedżerskie stano-wiska. Z drugiej strony funkcjonuje wciąż wiele stereotypów, które przeszkadzają paniom w dostępie do stanowisk w branży. Wiele z nich nie wie też, że jest miejsce dla pań w cybersecurity.

0
Członkini
0
Studentów
0
Spotkań rocznie
0
Ekspertek w Radzie
0
Ekspertek w Klubie

W Cyber Women Community inspirujemy i wspieramy kobiety w rozpoczęciu i rozwoju kariery w cyberbezpie-czeństwie. Budujemy aktywną społeczność kobiet, które stawiają pierwsze kroki w cyberbezpieczeństwie oraz pasjonatek, które chcą się rozwijać i nie boją się marzyć! Promujemy i wzmacniamy kobiety w odkrywaniu swojej drogi w nowych technologiach.

Cyber Women Community

Naszą misją jest dzielenie się wiedzą i doświadczeniem wśród ekspertek z branży cyberbezpieczeństwa. Organizujemy spotkania w trakcie których omawiamy top tematy, top problemy, które na co dzień spotykane są w branży cyberbezpieczeństwa. Nasze ekspertki chętnie dzielą się dobrą radą oraz pomagają innym wbić się na wyższe szczeble kariery w swoich firmach. 

Cyber Women Community Students

Naszą misją jest dzielenie się wiedzą ze studentami, osobami początkującymi w branży cyberbezpieczeństwa. Organizujemy spotkania merytorycznie dopasowane do potrzeb uczestników – wyjaśniamy ścieżki kariery, poznajemy osoby z działów HR, uczymy jak wykonać CV oraz co jest ważne w doświadczeniu w branży cyberbezpieczeństwa. 

POZNAJ NASZE PRZEDSTAWICIELKI….

Społeczność Cyber Women Community zbliża do siebie grono ekspertek z branży cyberbezpieczeństwa. Razem debatujemy na “problemy na czasie”, prowadzimy ciekawe dyskusje oraz dzielimy się wiedzą i doświadczeniem.

Dzięki ekspertkom z Rady Programowej dostarczamy rzetelną i praktyczną wiedzę, która pomaga realizować plany i rozwijać się zawodowo. Zapraszamy do zapoznania się z opisami dotyczącymi doświadczenia każdej z Pań. Panie wywodzą się z różnych branż i są szefami bezpieczeństwa z wieloletnim doświadczeniem i praktyczną wiedzą. 

Klub wspierający działanie Rady CWC w zakresie programu spotkań i działalności społeczności. Wyjątkowa grupa Pań, które dzieliłą się wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami spotkań CWC, jak i również spotykają się w węższym gronie na eksperckich warsztatach i dyskusjach. 

ZOSTAŃ CZĘŚCIĄ SPOŁECZNOŚCI

Rejestracje
Nie wybrano formularza rejestracji.
(Kliknij gwiazdkę na karcie formularza, aby wybrać)
Zaloguj się, aby wyświetlić tę stronę.
Zaloguj się, aby wyświetlić tę stronę.
Zaloguj się, aby wyświetlić tę stronę.