POZNAJ NASZĄ SPOŁECZNOŚĆ…

Kobiety pracujące w branży cybersecurity i bezpieczeństwa informacji stanowią zaledwie 24% specjalistów. Z roku na rok kobiet w cyberbezpieczeństwie przybywa, zakładają startupy lub skutecznie walczą o menedżerskie stano-wiska. Z drugiej strony funkcjonuje wciąż wiele stereotypów, które przeszkadzają paniom w dostępie do stanowisk w branży. Wiele z nich nie wie też, że jest miejsce dla pań w cybersecurity.

0
Członkini
0
Studentów
0
Spotkań rocznie
0
Ekspertek w Radzie
0
Ekspertek w Klubie

W Cyber Women Community inspirujemy i wspieramy kobiety w rozpoczęciu i rozwoju kariery w cyberbezpie-czeństwie. Budujemy aktywną społeczność kobiet, które stawiają pierwsze kroki w cyberbezpieczeństwie oraz pasjonatek, które chcą się rozwijać i nie boją się marzyć! Promujemy i wzmacniamy kobiety w odkrywaniu swojej drogi w nowych technologiach.

Cyber Women Community

Naszą misją jest dzielenie się wiedzą i doświadczeniem wśród ekspertek z branży cyberbezpieczeństwa. Organizujemy spotkania w trakcie których omawiamy top tematy, top problemy, które na co dzień spotykane są w branży cyberbezpieczeństwa. Nasze ekspertki chętnie dzielą się dobrą radą oraz pomagają innym wbić się na wyższe szczeble kariery w swoich firmach. 

Cyber Women Community Students

Naszą misją jest dzielenie się wiedzą ze studentami, osobami początkującymi w branży cyberbezpieczeństwa. Organizujemy spotkania merytorycznie dopasowane do potrzeb uczestników – wyjaśniamy ścieżki kariery, poznajemy osoby z działów HR, uczymy jak wykonać CV oraz co jest ważne w doświadczeniu w branży cyberbezpieczeństwa. 

POZNAJ NASZE PRZEDSTAWICIELKI….

Społeczność Cyber Women Community zbliża do siebie grono ekspertek z branży cyberbezpieczeństwa. Razem debatujemy na „problemy na czasie”, prowadzimy ciekawe dyskusje oraz dzielimy się wiedzą i doświadczeniem.

Dzięki ekspertkom z Rady Programowej dostarczamy rzetelną i praktyczną wiedzę, która pomaga realizować plany i rozwijać się zawodowo. Zapraszamy do zapoznania się z opisami dotyczącymi doświadczenia każdej z Pań. Panie wywodzą się z różnych branż i są szefami bezpieczeństwa z wieloletnim doświadczeniem i praktyczną wiedzą. 

Klub wspierający działanie Rady CWC w zakresie programu spotkań i działalności społeczności. Wyjątkowa grupa Pań, które dzieliłą się wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami spotkań CWC, jak i również spotykają się w węższym gronie na eksperckich warsztatach i dyskusjach. 

ZOSTAŃ CZĘŚCIĄ SPOŁECZNOŚCI