POZNAJ NASZYCH PARTNERÓW…

Sprawdź firmy, które wspierają naszą działalność w codziennych dążeniach do szerzenia tematu cyberbezpieczeństwa poprzez wymianę doświadczeń i wsparcie! Przeczytaj informacje, poznaj i skontaktuj się z naszymi partnerami!

PARTNER GENERALNY

Globalne centra zespołów Standard Chartered to wielofunkcyjne organizacje zdolne obsługiwać złożone procesy na dużą, międzynarodową skalę. W ujęciu globalnym centra te zatrudniają ponad 21 tys. pracowników na czterech rynkach – w Chinach, Indiach, Malezji i Polsce. Ponad 86 tys. pracowników i obecność w przeszło 60 krajach i terytoriach Europy i obu Ameryk, Azji, Bliskiego Wschodu i Afryki umożliwia obsługę klientów na prawie 150 rynkach świata

PARTNER MERYTORYCZNY

Accenture to globalna firma świadcząca profesjonalne usługi z wiodącymi możliwościami w zakresie technologii cyfrowej, chmury i bezpieczeństwa. Łącząc niezrównane doświadczenie i specjalistyczne umiejętności w ponad 40 branżach, oferujemy usługi strategiczne i konsultingowe, interaktywne, technologiczne i operacyjne — wszystkie obsługiwane przez największą na świecie sieć centrów zaawansowanych technologii i inteligentnych operacji. Nasi ludzie każdego dnia spełniają obietnicę technologii i ludzkiej pomysłowości, obsługując klientów w ponad 120 krajach. Wykorzystujemy moc zmian, aby tworzyć wartość i wspólny sukces dla naszych klientów, ludzi, akcjonariuszy, partnerów i społeczności.

PARTNER MERYTORYCZNY

BNP Paribas Bank Polska S.A notowany od 2011 r. na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych jest częścią grupy bankowej BNP Paribas obecnej w 68 krajach.W Polsce jako bank uniwersalny o globalnym zasięgu kieruje usługi do Klientów detalicznych, Wealth Management, a także firm segmentach mikro, MŚP i bankowości korporacyjnej. BNP Paribas jako Bank Zielonych Zmian wspiera Klientów w przechodzeniu na gospodarkę niskoemisyjną, ogranicza negatywny wpływ działalności operacyjnej na środowisko naturalne oraz inspiruje Klientów do podejmowania trafnych decyzji finansowych. Dzięki finansowaniu banku, blisko 32 tysięce gospodarstw domowych korzysta z paneli fotowoltaicznych. 

Rejestracje
Nie wybrano formularza rejestracji.
(Kliknij gwiazdkę na karcie formularza, aby wybrać)
Zaloguj się, aby wyświetlić tę stronę.
Zaloguj się, aby wyświetlić tę stronę.
Zaloguj się, aby wyświetlić tę stronę.