POZNAJ NASZYCH PARTNERÓW...

Sprawdź firmy, które wspierają naszą działalność w codziennych dążeniach do szerzenia tematu cyberbezpieczeństwa poprzez wymianę doświadczeń i wsparcie! Przeczytaj informacje, poznaj i skontaktuj się z naszymi partnerami!

PARTNER GENERALNY

Globalne centra zespołów Standard Chartered to wielofunkcyjne organizacje zdolne obsługiwać złożone procesy na dużą, międzynarodową skalę. W ujęciu globalnym centra te zatrudniają ponad 21 tys. pracowników na czterech rynkach – w Chinach, Indiach, Malezji i Polsce. Ponad 86 tys. pracowników i obecność w przeszło 60 krajach i terytoriach Europy i obu Ameryk, Azji, Bliskiego Wschodu i Afryki umożliwia obsługę klientów na prawie 150 rynkach świata

PARTNER MERYTORYCZNY

Accenture to globalna firma świadcząca profesjonalne usługi z wiodącymi możliwościami w zakresie technologii cyfrowej, chmury i bezpieczeństwa. Łącząc niezrównane doświadczenie i specjalistyczne umiejętności w ponad 40 branżach, oferujemy usługi strategiczne i konsultingowe, interaktywne, technologiczne i operacyjne — wszystkie obsługiwane przez największą na świecie sieć centrów zaawansowanych technologii i inteligentnych operacji. Nasi ludzie każdego dnia spełniają obietnicę technologii i ludzkiej pomysłowości, obsługując klientów w ponad 120 krajach. Wykorzystujemy moc zmian, aby tworzyć wartość i wspólny sukces dla naszych klientów, ludzi, akcjonariuszy, partnerów i społeczności.

PARTNER MERYTORYCZNY

BNP Paribas Bank Polska S.A notowany od 2011 r. na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych jest częścią grupy bankowej BNP Paribas obecnej w 68 krajach.W Polsce jako bank uniwersalny o globalnym zasięgu kieruje usługi do Klientów detalicznych, Wealth Management, a także firm segmentach mikro, MŚP i bankowości korporacyjnej. BNP Paribas jako Bank Zielonych Zmian wspiera Klientów w przechodzeniu na gospodarkę niskoemisyjną, ogranicza negatywny wpływ działalności operacyjnej na środowisko naturalne oraz inspiruje Klientów do podejmowania trafnych decyzji finansowych. Dzięki finansowaniu banku, blisko 32 tysięce gospodarstw domowych korzysta z paneli fotowoltaicznych.

PARTNER MERYTORYCZNY

HUAWEI to światowy lider w dostarczaniu najnowszych technologii informacyjno-komunikacyjnych (ICT). Celem firmy jest zapewnienie wysokiej jakości łączności dla użytkowników na całym świecie. W tym celu firma wspiera rozwój społeczeństwa informacyjnego poprzez prowadzenie z nim dialogu oraz ścisłą współpracę z przedstawicielami branży. Dzięki wysokim inwestycjom w badania i rozwój oraz strategii zorientowanej na klienta, a także otwartemu partnerstwu, tworzy zaawansowane rozwiązania teleinformatyczne typu end-to-end, umożliwiając klientom przewagę konkurencyjną w zakresie infrastruktury telekomunikacyjnej, sieciowej oraz cloud computingu. Ponad 180 tys. pracowników Huawei jest zaangażowanych w tworzenie nowatorskich rozwiązań dla operatorów telekomunikacyjnych, przedsiębiorstw oraz użytkowników, które są wykorzystywane w ponad 170 krajach, docierając tym samym do jednej trzeciej populacji świata. Marka Huawei została założona w 1987 roku i w całości jest własnością pracowników.