Warning: Use of undefined constant ‘WP_POST_REVISIONS’ - assumed '‘WP_POST_REVISIONS’' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/custom/domains/cyberwomen.eu/public_html/wp-content/themes/cretic-child/functions.php on line 875
Zuzanna Hałemejko - Cyber Women Community
Zuzanna Hałemejko

 
Senior Manager, EY
Ekspert informatyki śledczej oraz zabezpieczania i analizy danych elektronicznych i incydentów bezpieczeństwa. Od 12 lat w EY, od ponad 7 lat wspierająca klientów w przeglądach i dochodzeniach.
Zuzanna jest Starszym Menedżerem w Dziale Zarządzania Ryzykiem Nadużyć EY oraz członkiem Zespołu Informatyków Śledczych (Forensic Technology and Discovery Services).
Posiada 12-letnie doświadczenie w EY, w tym ponad 7 lat w prowadzeniu przeglądów i dochodzeń z wykorzystaniem zaawansowanych platform do przetwarzania i przeglądu danych elektronicznych oraz w projektach compliance. Specjalizuje się w informatycznych przeglądach kryminalistycznych oraz w zapobieganiu i wykrywaniu nadużyć.
Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Posiada tytuł GIAC Certified Forensics Examiner (GCFE), GIAC Advanced Smartphone Forensics (GASF) oraz Relativity Certified Administrator (RCA).
Wykładowca studiów podyplomowych i szkoleniowiec z przeprowadzania dochodzeń przy użyciu metod eDiscovery.