Warning: Use of undefined constant ‘WP_POST_REVISIONS’ - assumed '‘WP_POST_REVISIONS’' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/custom/domains/cyberwomen.eu/public_html/wp-content/themes/cretic-child/functions.php on line 875
Minione wydarzenia – Cyber Women Community

AI i Machine Learning w technologii – usprawnienia czy zagrożenia?

SZCZEGÓŁY WYDARZENIA WYDARZENIE ON-SITE! Sztuczna inteligencja -  usprawnienia czy zagrożenia? Poznaj jej możliwości i ograniczenia. Czy jest bardziej sztuczna czy inteligentna? Dokąd nas zaprowadzi zachwyt nad CHAT GPT i co się stanie, gdy maszyny będą mądrzejsze od nas? Czy jest możliwe wstrzymanie badań nad sztuczną Inteligencją na 6 miesięcy, jak chciał Elon Mask? W końcu […]

Cyber świat, a Ty w co dzisiaj grasz?

SZCZEGÓŁY WYDARZENIA WYDARZENIE ONLINE! Zapraszamy na cykl webinarów, w których będziemy opowiadać, co można robić w cyberbezpieczeństwie, by każdy mógł znaleźć swoje miejsce w tej branży! Liderkami tego innowacyjnego projektu są 2 cyberstudentki oraz 2 pracujące w branży specjalistki. Dzięki temu spojrzymy na cyberbezpieczeństwo nie tylko oczami doświadczonych ekspertek, ale też studentów zaczynających przygodę z […]

Nowe trendy w cybersecurity

Co nas czeka? Jakie są prognozy i przewidywania w branży cybersecurity? Przyjedźcie na spotkanie Cyber Women Community i porozmawiamy o tym!

Samoświadomość liderki

Tym razem cykl spotkań w Cyber Women Community rozpoczniemy mocno – od pewnej refleksji, dzięki której złapiemy wiatr żagle i z pełną mocną ruszymy w 2023 rok!
Zapraszamy Was na zupełnie wyjątkowe warsztaty: Samoświadomość liderki!

Kobiety w cyberŚWIECIE międzynarodowym

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie społeczności Cyber Women Community. Naszymi honorowymi gościniami będą wybitne ekspertki cyberbezpieczeństwa

Cyberespresso 2022

Cyberespresso powraca! Wasze ulubione, poranne rozmowy przy kawie ze skondensowaną wiedzą o cyber. Tym razem chcemy się skupić na ważnej kwestii cyberbezpieczeństwa na co dzień.

Spotkanie Cyber Women Community na Perspektywy Women in Tech Summit

Podczas wydarzenia Perspektywy Women in Tech organizujemy spotkanie naszej społeczności. To świetna okazja do dzielenia się wiedzą i pokazania, jak ciekawą dziedziną jest cyberbezpieczeństwo, dla uczestniczek spotkania Cyber Women Community - mamy bezpłatne wejściówki na to dwudniowe wydarzenie. Wystarczy się zarejestrować.

(cyber)Kobieta uważna

Uważność – potrzebujemy jej teraz bardziej niż kiedykolwiek przedtem! Nie tylko dlatego, by uniknąć problemów. W obecnej sytuacji, potrzebujemy uważności, by docenić to co się ma! Ale też po to, by zauważyć to, czego tak naprawdę brakuje innym, ale też… nam samym! Dziewczyny – w marcu, w miesiącu kobiet – zapraszamy Was na miniszkolenie z uWażności!

Finał konkursu #RisingStarInCybersecurity

Długo oczekiwany moment nadchodzi! Oficjalne wyłonienie głównej finalistki naszego konkursu i laureatki cudownej nagrody - miejsce na Studia podyplomowe Zarządzanie Cyberbezpieczeństwem na Akademia Leona Koźmińskiego.