Cyberespresso 2021

Wasze ulubione, poranne rozmowy przy kawie, w trakcie których podejmujemy tematykę certyfikatów cyberbezpieczeństwa.

Cyberbezpieczeństwo – nie tylko dla informatyków!

Pierwszy letni webinar społeczności Cyber Women Community, w trakcie którego dowiemy się więcej na temat pracy w cyberbezpieczeństwie! Poznaj zawody, ścieżki i certyfikatami, dzięki którym kariera w cyberbezpieczeństwie jest możliwa!

Biometria – Niewidzialna Ochrona

Biometria to sposób na rozpoznanie konkretnej osoby dzięki jej unikalnym cechom fizycznym. Metodą, którą biometria wykorzystuje najczęściej jest analiza odcisku palca. Tę konkretną naszą cechę bardzo łatwo zapisać, a z drugiej strony nasz odcisk palca jest trudny do skopiowania czy wykradzenia. Innymi formami biometrii może być chociażby rozpoznawanie twarzy, głosu, tęczówki oka.

Inwestuj w siebie!

W ramach cyklu CWC Students zapraszamy na wyjątkowe spotkanie „Zainwestuj w siebie!” z Janem Kostrzewą - Dyrektorem Cyberbezpieczeństwa w Ministerstwie Sprawiedliwości.

HR dla Cyber Juniora

Jak stworzyć CV, które zwiększa szanse na sukces? Jakie i gdzie zbierać doświadczenia, by zacząć karierę w cyberbezpieczeństwie? Zapraszamy na spotkanie, w którym odpowiemy na te pytania.

Niekontrolowany wyciek danych

WYCIEK DANYCH FIRMY MOŻE BYĆ WYNIKIEM CYBERATAKU CZY DZIAŁANIA “CZYNNIKA LUDZKIEGO”.
Jego konsekwencje mogą być naprawdę dotkliwe – i dla osoby prywatnej i dla firmy, jak to pokazały ostatnie głośne przypadki naruszeń ochrony danych w CD Projekt, a nawet na Facebooku.
Jak temu zapobiec? Co zrobić, gdy do tego dojdzie? Postaramy się odpowiedzieć podczas kwietniowego spotkania CWC.

Jak przygotować się do pracy w cyberbezpieczeństwie?

Zapraszamy na spotkanie, podczas którego otrzymacie: praktyczne wskazówki, jak rozpocząć karierę w cybersecurity, możliwość udziału w indywidualnych sesjach mentoringowych z pracownikami @EY, którzy podpowiedzą w jakim kierunku podnosić swoje kwalifikacje, aby otrzymać wymarzoną pracę, ogromną dawkę inspiracji i motywacji, udział w sesji Q&A, w której odpowiemy na Wasze pytania.

Kobiety w cyber security – UK experience

Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet, który przypada 8 marca – zamiast tradycyjnego bukietu kwiatów? proponujemy Wam coś zupełnie wyjątkowego!?

Spotkanie Świąteczne

Chcemy krótko podsumować mijający rok i zacząć planować kolejny! Dla Członkiń i Przyjaciół CWC przygotowaliśmy też konkurs i niespodziankę. Mamy nadzieję, że Wam się spodoba.