• 2022-12-29
  • Krzysztof Karski
  • 0
Accenture

Accenture to globalna firma świadcząca profesjonalne usługi z wiodącymi możliwościami w zakresie technologii cyfrowej, chmury i bezpieczeństwa. Łącząc niezrównane doświadczenie i specjalistyczne umiejętności w ponad 40 branżach, oferujemy usługi strategiczne i konsultingowe, interaktywne, technologiczne i operacyjne — wszystkie obsługiwane przez największą na świecie sieć centrów zaawansowanych technologii i inteligentnych operacji. Nasi ludzie każdego dnia spełniają obietnicę technologii i ludzkiej pomysłowości, obsługując klientów w ponad 120 krajach. Wykorzystujemy moc zmian, aby tworzyć wartość i wspólny sukces dla naszych klientów, ludzi, akcjonariuszy, partnerów i społeczności.

674k

pracowników Accenture na całym świecie

7k

klientów obsłużonych w ponad 120 krajach

8200

patentów i rozwiązań oczekujących na opatentowanie na całym świecie

200

miast, w których Accenture ma biura i prowadzi działania w 50 krajach

185

partnerów biznesowych

„Jest coś, co łączy pracowników Accenture na całym świecie. Bardzo poważnie traktujemy naszą pracę i to jak przekłada się na sytuację biznesową naszych klientów oraz społeczeństwo. Podchodzimy do tego bardzo osobiście”.

– Julie Sweet, Chair & CEO

Pamiętaj, że w Twojej karierze liczy się zarówno to, co chcesz robić, jak i to kim chcesz się stać. Chodzi o integrację umiejętności, ciekawości i pozostanie w tym całym procesie sobą.

W Accenture połączenie Twoich pomysłów oraz najnowszych technologii ma szansę zaowocować fascynującymi rozwiązaniami.

Stwórzmy coś razem.

Skontaktuj się z nami
Zgoda(wymagane)