Pierwsze spotkanie naszej społeczności w formule hybrydowej już za nami

Dziękujemy wszystkim osobom, które zdecydowały się przyjechać do hotelu oraz dołączyć do nas online aby razem świętować nasze pierwsze urodziny, wysłuchać prelekcji oraz porozmawiać ze sobą!

Spotkanie nie byłoby tak fantastyczne, gdyby nie wystąpienia wyjątkowych gości – Magdalena Petryniak ze Story Seekers oraz Marcin Kaczmarek z EY GDS. – partnera naszej społeczności!

? Magdalena obudziła w nas ducha walki o siebie, o swoje marzenia i dodała nam motywacji do działania. Ponadto przekazała bogactwo informacji dotyczących m.in. story tellingu. Dziękujemy za ten cudowny wykład! Dzięki Magdzie poczułyśmy siłę naszej społeczności, więzi kobiecej oraz utwierdziłyśmy się w przekonaniu o naszych mocnych stronach!
? Marcin przybliżył nam tematykę chmury, jej rodzajów i bezpiecznej migracji danych. W trakcie wykładu rozwialiśmy wątpliwości o istotnych zagadnieniach dotyczących spójności danych i uporządkowaliśmy kluczowe informacje z tego obszaru. Dziękujemy za połączenie się z nami i podzielenie się swoją wiedzą.

W trakcie spotkania nie zabrakło przemówień naszych ekspertek z rady Cyber Women Community – Aneta Legenza ze Standard Chartered Bank naszego partnera generalnego, Ewa Pilat i Barbara Nerć-Szymańska, które w piękny sposób podsumowały naszą działalność. Aż łezka nam się zakręciła w oku ze wzruszenia!❤

Dziękujemy Paniom, które zaszczyciły nas swoją obecnością na spotkaniu w Warszawie oraz online. Miło nam było również gościć eksperta z bratniej społeczności CSO Council w naszym gronie. Dzięki Waszemu wsparciu wierzymy, że to, co robimy, ma sens, a takie wydarzenia dodają skrzydeł do dalszego działania!?

Poniżej kilka zdjęć ze spotkania. Życzymy Wam miłego dnia!