Przedstawiamy nowego partnera merytorycznego naszej społeczności BNP Paribas Bank Polska!

? Z przyjemnością ogłaszamy, że zostaliśmy Partnerem Instytucjonalnym konferencji CYBERSEC FORUM/EXPO, która odbędzie się w MCK Katowice w dniach 17-18 maja.

To unikalne wydarzenie – połączenie debaty o najważniejszych wyzwaniach strategicznych dot. cyberbezpieczeństwa oraz EXPO dedykowanego przemysłowi cyber w Polsce, Europie i na świecie.

Konferencja odbędzie się pod hasłem #UnitedInCyberPower. Dziś wydaje się ono bardzo aktualne. Ostatnie tygodnie, pełne niepokoju, destabilizacji i bezprecedensowych aktów agresji, pokazały nam jak ważna jest jedność i wspólne działanie – to pozwoliło nam udzielić Ukrainie niezbędnej pomocy, zarówno w wymiarze dyplomatycznym, jak i strategicznym. Te działania powinny mieć jeszcze szerszy zasięg – chcemy dostarczać wsparcie naszym partnerom i sąsiadom, także w obronie cyberprzestrzeni, która stała się jednym z frontów wrogich działań Rosji.

W programie konferencji, która odbędzie się w dniach 17-18 maja na ternie MCK w Katowicach, znajdą się m.in. prezentacje, panele dyskusyjne i warsztaty z udziałem wysokich rangą przedstawicieli instytucji i organizacji międzynarodowych, administracji publicznej i sektora prywatnego. Formaty poświęcone będą najbardziej istotnym problemom cyberbezpieczeństwa, takich jak kwestia współpracy międzynarodowej w czasie kryzysu, rola cyberprzestrzeni we współczesnych działaniach wojennych, bezpieczeństwo infrastruktury cyfrowej, czy wykorzystanie sztucznej inteligencji dla dobra publicznego.

Strona internetowa wydarzenia:


DOŁĄCZ DO WYDARZENIA